Marc Raabe - Pjūvis (2016)

Discussion in 'eBooks LT' started by DoT, Sep 12, 2017.

 1. DoT

  DoT Super Moderator Staff Member Super Moderator

  Messages:
  1,052
  Likes Received:
  111
  Trophy Points:
  63
  [​IMG]
  Originalus pavadinimas: Schnitt
  Leidėjas: Alma littera
  Metai: 2015
  Puslapiai: 472
  ISBN: 9786090121771
  Formatas: 14,3 x 23,5 x 3,3 cm, kieti viršeliai, PDF
  Kalba: Lietuvių
  Vertėjas: Alfonsas Tekorius

  Aprašymas
  Jis persekioja tave.
  Jis pažįsta tave.
  Jis randa tave.

  Vienuolikamečio Gabrieliaus Naumano nerūpestinga vaikystė baigiasi košmaru. Jis tampa kraupaus įvykio liudytoju. Vieną siaubo naktį nužudomi jo tėvai, o namas, kuriame šeima gyvena, sudega iki pamatų. Gyvi lieka tik Gabrielius ir jo brolis Davidas, tačiau abiejų sielos jau visam laikui sužeistos.
  Lemtingoji naktis Gabrieliui kainavo išties daug ir tik prabėgus dvidešimt devyneriems metams po tos nakties jis pagaliau pasijunta išlipęs iš purvinos duobės.
  O tada jo besilaukianti draugė pakliūva į pavojingo psichopato rankas. Gabrielius turi šansą ją išgelbėti, tačiau tik jeigu jam pavyks atgaivinti anos tragiškos nakties įvykius.
  Ir kaip tik todėl jam iškyla mirtinas pavojus.
  Skirtingi knygos veikėjai kuria dramatišką, įtampos ir nežinomybės kupiną pasakojimą, o autorius, pažerdamas vis naujų įvykio detalių ir vesdamas ne pačiu tiesiausiu keliu tiesos link, pina įdomią ir sukrečiančią istoriją. Net patyrusiam šio žanro skaitytojui nebus lengva suvokti visą įvykių seką nesudėliojus dėlionės detalių iki galo. Autorius tiesiog mėgaujasi meistriškai žaisdamas psichologinį žaidimą.
  „Tokia nepaprasta įtampa – tikras atradimas."
  Sebastianas Fitzekas


  Download file - 17.5 MB
   

Share This Page