Mechanikas: sugrįžimas | Mechanic: Resurrection (2016 BDRip LT EN)

Discussion in 'Filmai WolvesCall LT' started by Arnoldas, May 30, 2018.

1. Arnoldas

Arnoldas Warrior WolvesCall Team

Trophy Points:
    83

Režisierius: Dennis Gansel
    Vaidina: Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh,
    Sam Hazeldine, John Cenatiempo ir kt.
    Metai: 2016
    Žanras: Veiksmo, Nuotykių, Kriminalinis
    IMDB: https://www.imdb.com/title/tt3522806/

Aprašas:
    LT:
    Praėjus penkeriems metams, Bišopas savo kriminalinę praeitį palikęs už nugaros ir gyvena ramų gyvenimą su mylima moterimi Džina (aktorė Jessica Alba). Tačiau ar samdomas žudikas gali pabėgti nuo savo praeities? Vieną dieną jo mylimoji pagrobiama. Netrukus paaiškėja ir šio pagrobimo autorius: senas Bišopo priešas, dabar norintis nei daug, nei mažai: kad Mechanikas vėl grįžtų į rinką. Ir ne bet kaip. Vyras turi per 36 valandas skirtinguose pasaulio kraštuose savo ypatingu stiliumi (nelaimingų atsitikimų) nužudyti tris itin gerai saugomus asmenis. Kitaip užpuolikai nužudys Džiną. Bišopas iškeliauja vykdyti užsakymo. Tačiau kas yra paslaptingasis užsakovas? Ir kokius žmones jis privalo pašalinti? Įvykiams pasisukus netikėta linkme, Bišopas įgyja sąjungininką, su kuriuo kartu atskleis pavojingą planą. Tik ar Mechanikas suspės iki jam skirto laiko pabaigos?

EN:
    Arthur Bishop, the master assassin who faked his death in hopes of putting that part of his ;life behind him, now lives a quiet life in Rio. But someone who knows who he is shows up and tells him, that if he wants to continue living this life, he will do three jobs for someone. Bishop tries to tell them he has the wrong man but they know who he is and if he won't do the job, they will take him but he gets away. He then goes to a resort in Thailand run by a friend, Mae, where he tries to find out who is looking for him. Later a woman named Gina shows up looking for medical assistance and Mae can't help but notice bruises all over her body. Mae deduces she's a battered woman and when Mae hears her being beaten, Mae asks Bishop to help her. He goes and kills the guy she's with. He kills the man and then sets fire to the boat he's on. But he sees that Gina has a photo of him. He deduces that they one who wants him, sent her. He confronts her and she admits that she works at a children's shelter in Cambodia and that someone told her if she didn't do what he said, the children would be endanger. While waiting for the man to come, they get close. And when the man's people comes, they grab them. Bishop is brought to the man who wants him to do the jobs and he tells Bishop that if he doesn't do it, Gina will be killed. So Bishop has no choice but to do it.

Audio ir ripino: Arnoldas
    Įgarsinimas: Vytas Tulevičius [SDI]
    Leidinys priklauso: WolvesCall

Failo formatas: MKV
    Laiko trukmė: 01:38:39
    Video: AVC, 1024x428 (2.35:1), 23.976 fps, 2 396 Kbps (0.228 bit/pixel)
    Audio #1: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 448 Kbps, CBR (Lithuanian)
    Audio #2: AC-3, 48.0 KHz, 6 ch, 384 Kbps, CBR (English)
    Kalba: Lietuvių (Profesionalas vienbalsis) / Anglų (Originalas)
    Subtitrai: Lietuvių (Diego - TRL-Team) / Anglų

+3% RAR recovery record

Last edited: Jun 10, 2018

Share This Page