No Man's Sky

Discussion in 'Talking: Games' started by eMusic, Sep 24, 2016.

?

Ar NO MAN'S SKY vertas "metų žaidimo" titulo?

  1. Ko gero taip

  2. Ko gero ne

  3. Per trumpai žaidžiau - dar nežinau

  4. Žaidžiau per ilgai ir man jau atsibodo

  5. Neturiu PS4, o mano kompas šiam žaidimui per silpnas

  6. Man dzin

Results are only viewable after voting.
  1. eMusic

    eMusic Well-Known Member User

    Messages:
    73
    Likes Received:
    21
    Trophy Points:
    28
    http://wolvescall.com/threads/no-mans-sky-2016-ru-en-multi.620/

    [​IMG]

    No Man's Sky - mokslinis fantastinis simuliatorius, skirtas naujausios kartos konsolėms ir PC.

    Žaidimo veiksmas vyksta procedūriškai generuojamos (t.y. kuriamos realiu laiku) Visatos platybėse, kur absoliučiai viskas - nuo planetų ir gyvų būtybių iki ištisų galaktikų - generuojama visiškai atsitiktinai. Kitaip tariant, neįmanoma žinoti, kur atsidurs naują žaidimą pradėjęs geimeris - šaltoje uolėtoje radioaktyvioje planetoje, žydinčiame spalvingame "rojuje" su keistais gyvūnais ir plėšriais augalais, ar dar kur nors. Žaidimas faktiškai begalinis, nors ir turi konkretų tikslą: žaidėjas turi nusigauti į Visatos centrą ir ten atskleisti kažkokią paslaptį.

    Siekdami šio tikslo, žaidėjai gali daryti ką panorėję - atradinėti naujas žvaigždžių sistemas ir vis kitas planetas, tyrinėti jų augmeniją bei gyvūniją, bendrauti ir prekiauti su kitų rasių atstovais, kautis kosmose dėl unikalių resursų arba atsimušinėti nuo kosminių piratų, nuolat gerinti savo ginkluotę bei erdvėlaivį, mokytis tarpgalaktinių kalbų, ir t.t. ir pan.

    O kad visa tai neatrodytų ištisa pramoga, geimeriui teks karts nuo karto imtis ir juodo darbo - įvairiose planetose ieškoti reikiamų resursų ir kautis su juos saugančiais robotais Sargybiniais...


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Last edited: Sep 24, 2016
    direktorius, dievovaikas and DoT like this.