S. Sabaliauskas-Geladuonis - Atviri pokalbiai su Lietuvos nacionalinės premijos laureatais (2015)

Discussion in 'eBooks LT' started by DoT, Jul 13, 2016.

  1. DoT

    DoT Super Moderator Staff Member Super Moderator

    Messages:
    1,541
    Likes Received:
    134
    Trophy Points:
    63
    [​IMG]

    Leidėjas: Obuolys
    Metai: 2015
    Puslapiai: 248
    ISBN: 9786094037702
    Formatas: 14,2 x 21,3 cm, kieti viršeliai, PDF
    Kalba: Lietuvių
    Knygų serija: Auksinis obuolys
    Kaina: -


    Aprašymas:
    Kiekvienų metų pabaigoje autoritetinga komisija paskelbia šešis Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatus. Jie tampa savotiškomis nacionalinėmis vertybėmis, tai tarsi moraliniai autoritetai, į kuriuos turima lygiuotis, jų žodžių klausyti ir į juos įsiklausyti, juos pamatyti ir išgirsti. Nacionalinė premija – aukščiausias kūrėjo įvertinimas, įrodantis išskirtinį menininko braižą ir kūrybos pripažinimą. Kokie Nacionalinės premijos laureatai, toks ir šalies kultūros veidrodis.

    Šioje, pirmojoje, tokio pobūdžio knygoje kalbintas 21 Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas. Kalbėta apie tai, kas aktualu šiandien, ir apie amžinąsias vertybes. Ką apie Lietuvą pasaulyje, emigraciją mano Nacionalinės premijos laureatai, ką galvoja apie euro įvedimą, apie kūrybą ir meną, kaip išgyvena išdavystes, ką prisimena ir kalba apie meilę, ką mano apie pačią Nacionalinę premiją?


    AUTORIUS:
    Svajūnas Sabaliauskas-Geladuonis
    (g. 1973) – žurnalistas, rašytojas, meno vadybininkas, rašantis kultūros, užsienio ir Lietuvos politikos, verslo, socialinėmis temomis. 2014 m. Obuolio leidykla išleido S. Sabaliausko sudarytą knygą
    Rūta Staliliūnaitė: Aš esu Barbora. Atsiminimai apie scenos karalienę. Nuo 2012 m. autorius gyvena ir kuria Airijoje.

    -------------
     
    Last edited by a moderator: Jul 4, 2019