Trudi Canavan - Paskutinė laukinė. Penketo amžius. 2 knyga (2017)

Discussion in 'eBooks LT' started by DoT, Jun 10, 2018.

 1. DoT

  DoT Super Moderator Staff Member Super Moderator

  Messages:
  1,430
  Likes Received:
  130
  Trophy Points:
  63
  [​IMG]
  Originalus pavadinimas: LAST OF THE WILDS, Age of the Five: Book Two
  Leidėjas: Alma littera
  Metai: 2017
  Puslapiai: 608
  ISBN: 9786090129401
  Versijos kodas: 6
  Formatas: 14,3 x 23,5 x 4,1 cm, kieti viršeliai, PDF
  Kalba: Lietuvių
  Vertėjas: Jovita Liutkutė

  Aprašymas
  Australijoje gyvenanti rašytoja Trudi Canavan pirmąjį romaną išleido 1999 m. ir jis pelnė „Aurealis" apdovanojimą už geriausią fantasy žanro knygą. Debiutinė jos trilogija „Juodasis magas" susilaukė tarptautinio pripažinimo, į „Sunday Times" perkamiausių knygų dešimtuką pateko ir visos trys „Penketo amžiaus" dalys. Aurajos gyvenimo istoriją po laimėto mūšio su pentadrijiečiais pasakojanti „Paskutinis iš laukinių" yra antroji šios trilogijos knyga.
  Ratiečių ir pentadrijiečių karas baigėsi Šiaurės Itaniją nuo užpuolikų apgynusių Baltųjų burtininkų pergale. Tačiau lemiamame mūšyje galingiausią priešininkų burtininką įveikusi Auraja neturi ramybės. Sapnuose ją persekioja mūšio lauke kritusių karių priekaištai, o šios naštos negali palengvinti net ir dievai. Aurają vis dar skaudina ir prisiminimai apie buvusį mylimąjį, po mūšio ją palikusį sapnų pynėją Lejardą.
  Savo sąmonėje saugantis dievų pasmerkto ir Baltojo burtininko Jurano nužudyto sapnų pynėjų vado Miraro prisiminimus, Lejardas pasitraukia į kalnus. Jį lydi paslaptinga burtininkė Emerala – ko gero, paskutinė laukinė. Ypatingų magiškų galių turinti moteris padeda Lejardui surikiuoti ramybės neduodančius prisiminimus. Tai, ką jiedu atranda, amžiams pakeis ne tik Lejardo gyvenimą, bet ir Aurajos likimą. Bei visą dabartinį pasaulį.
  „Nuostabus, kruopščiai apgalvotas pasaulis ir intriguojantis siužetas sužavės visus geros fantastikos mėgėjus".
  Jennifer Fallon

  Atsisiųsti - 26.0 MB
   

Share This Page