Įstabioji Indija | Wildest India S01 (2012 PDTV LT)

Discussion in 'Documentary LT' started by Arnoldas, Jun 28, 2017.

Tags:
 1. Arnoldas

  Arnoldas Well-Known Member User

  Messages:
  1,398
  Likes Received:
  230
  Trophy Points:
  83
  [​IMG]

  Režisierius: Richard Kirby, Colin Collis, Hannah Hoare, Allison Bean
  Žanras: Dokumentinis
  Išleidimo data: 2012
  IMDB: http://www.imdb.com/title/tt4065694/

  Aprašas:
  1 d. Taro dykuma. Šventieji smėlynai (Thar Desert. Sacred Sands). Rež. Richard Kirby

  2 d. Ganga. Gyvybės upė (Ganges. River of Life). Rež. Richard Kirby

  3 d. Himalajai. Gyvenimas viršukalnėse (The Himalayas. Survining the Summits). Rež. Colin Collis

  4 d. Vakarų Gatai. Musonų kalnai (Western Ghats. Monsoon Mountains). Rež. Hannah Hoare

  5 d. Dingęs Indijos pasaulis (Indias Lost World). Rež. Allison Bean

  Indija mus žavi ne tik egzotiškais vietovaizdžiais, bet ir niekur kitur neaptinkamais gamtos turtais. Šis serialas nukels į pačius paslaptingiausius šios nepaprastos šalies kampelius: Himalajus, Taro dykumą, Gangos lygumą, Gatų kalnus, papasakos apie senovinių, unikalių tenai įsikūrusių genčių gyvenimą, apie skirtingomis klimato sąlygomis gyvenančius žmones ir rečiausias gyvūnų rūšis.

  1. Taro dykuma. Šventieji smėlynai.

  Didžiausia Indijos pusiasalio Taro dykuma užima 230 tūkstančių kvadratinių kilometrų plotą. Čia plieskiantis karštis, stiprūs, sausi vėjai ir absoliuti sausra lėmė, kad ši vietovė kartais net vadinama mirties regionu. Filmo autoriai stengiasi atskleisti jos paslaptis ir kaip čia atsitiko, kad Taras tapo labiausiai apgyvendinta pasaulio dykuma.

  2. Ganga. Gyvybės upė.

  Kelionė prasidės prie šventosios upės Gangos ištakų ir baigsis ties Begalijos įlanka, kur didžioji upė įteka. Šventosios upės vandenys kupini gyvybingų jėgų. Čia įsikūrusių žmonių gyvenimas neatskiriamas nuo gamtos. Filmo autoriai leidžia mums pajusti šios dosnios upės spindesį ir sužinoti apie turtingą istorijų upės gyvavimą.

  3. Himalajai. Gyvenimas viršukalnėse.

  Galingo Himalajų kalnyno ilgis – per 2,5 tūkstančio kilometrų, plotis – 250 kilometrų ir jie yra natūrali siena tarp Indijos pusiasalio ir kitos Azijos dalies. Šios aukščiausių pasaulio kalnų virtinės pavadinimas sanskrito kalba reiškia „sniegų buveinė“. Stiprūs vėjai, žema temperatūra ir deguonies trūkumas nepalankus tenykščiams gyvūnams bei žmonėms. Šioje dalyje pamatysime, kaip toks klimatas veikia nepaprastą ten besiveisiančių žvėrių margumyną, susipažinsime su ten gyvenančiomis gentimis.

  4. Vakarų Gatai. Musonų kalnai.

  Daugiau kaip 1700 kilometrų atstumu išilgai Indijos pusiasalio vakarinių krantų besidriekiantys Gatų kalnai sudaro ypatingą ekologinę sistemą, kurioje veisiasi dešimtys žvėrių rūšių. Vešliais žalumynais padengtame kalnyne gyvena kitur nepasitaikančios leopardų, dramblių, makakų ir tigrų rūšys. Filmo autoriai stebi gyvūnų įpročius ir jų bendravimą su čia įsikūrusiais žmonėmis.

  5. Dingęs Indijos pasaulis.

  Šiaurės rytų Indija – tikras antropologinis paradas. Nėra pasaulyje kitos vietos, kur gyventų tiek daug skirtingų etninių grupių. Daugelis dažnai labai uždarų genčių yra tolimos nuo civilizacijos vilionių ir gyvena savo unikalų senovinių papročių ir ritualų kupiną gyvenimą

  Trukmė: 5 x ~ 00:50:00
  Dydis: 3.48 GB
  Failo formatas: AVI
  Kokybė: PDTV
  Video: MPEG4, XviD, 720x400 (16:9), 25.000 fps, 1 567 Kbps (0.218 bit/pixel)
  Garsas: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 256 Kbps, CBR
  Kalba: Lietuvių (Profesionalus vienbalsis)
  Subtitrai: Lietuvių


  Parsisiųsti (3,58 GB):
  +3% RAR recovery record
   
  Last edited: Jul 23, 2017