Alain de Botton - Kaip Proustas gali pakeisti jūsų gyvenimą (2016)

Discussion in 'eBooks LT' started by DoT, Sep 7, 2018.

 1. DoT

  DoT Super Moderator Staff Member Super Moderator

  Messages:
  1,538
  Likes Received:
  134
  Trophy Points:
  63
  [​IMG]

  Originalus pavadinimas: How Proust Can Change Your Life
  Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  Išleista: 2016
  Puslapiai: 224
  ISBN: 9789986398820
  Formatas: 14,5 x 22 cm, kieti viršeliai, PDF
  Kalba: Lietuvių
  Vertėjas: Rasa Balčikonytė


  Aprašymas:
  „Kaip Proustas gali pakeisti jūsų gyvenimą“ – kasdienio gyvenimo filosofija, kuri padės nustoti švaistyti ir pradėti branginti gyvenimą.
  Ir kas galėjo pamanyti, kad Proustas, didysis prancūzų literatūros klasikas, taps puikiu patarėju, kaip mums prasmingai gyventi šiandien? Genialus rašytojas suprato, kad gyvenimo esmė bei vertė susideda iš kasdienybės smulkmenų. Paklauskite savęs, ar mokate mėgautis atostogomis, ar žinote, kaip atnaujinti draugystę, išmokti sklandžiai reikšti mintis, vertinti mažus dalykus, būti geru šeimininku, prisipažinti mylint? Proustas savo gyvenimu bei kūryba siūlo vertingų atsakymų. Šioje knygoje jis – toks, kokio galbūt nepažinojome: žaismingas ir pragmatiškas. Proustas iš tiesų gali pakeisti mūsų gyvenimą.
  Alainas de Bottonas išgarsėjo didelį pripažinimą pelniusiomis knygomis, kuriose meno, filosofijos ir literatūros klausimai derinami su kasdienės filosofijos patarimais. Jo kūriniai intelektualūs, turintys terapinę galią ir lengvai skaitomi. Autoriaus tikslas – grąžinti idėjas ten, kur joms ir privalu būti – į mūsų gyvenimo centrą.
  Čia rasime daugiau domesio žmogumi ir fantazijos žaismo nei daugumoje grožinių knygų... Alainas de Bottonas, pabrėždamas Prousto kūrybos gydomuosius, patariamuosius aspektus, perskaito mums ją iš naujo ir pateikia šio milžiniško švento ežero saldų. skaidrų distiliatą.
  John Updike
  Šis kūrinys – ne tik kritika, biografija, literatūros istorija ir skaitytojo vadovas Prousto šedevrui suprasti, bet ir saviugdos knyga pačia tikriausia šių žodžių prasme.
  The New York Times
  De Bottono knyga tokia žavinga, įdomi ir išmintinga, kad ji viena pati gali pakeisti mūsų gyvenimą.
  The Daily Telegraph

  -------------
   
  Last edited by a moderator: Sep 30, 2019

Share This Page