Andrius Tapinas, Inga Valinskienė - Meilė, kurios nemylėjau (2020)

Discussion in 'eBooks LT' started by Kanka, Aug 27, 2020.

 1. Kanka

  Kanka Well-Known Member Loyal User

  Messages:
  12,306
  Likes Received:
  315
  Trophy Points:
  83
  [​IMG]

  Autorius: Andrius Tapinas, Inga Valinskienė
  Pavadinimas: Meilė, kurios nemylėjau
  Originalus pavadinimas: -
  Leidėjas: Alma littera
  Metai: 2020
  ISBN-13: 9786090140727 (978-609-01-4072-7)
  Puslapiai: 160
  Kalba: Lietuvių
  Vertėjas: -
  Žanras: Meilės romanas
  Failo formatas: PDF
  Kaina: 14.49 €  „Meilė, kurios nemylėjau" – unikalus meilės romanas, parašytas pateikiant du skirtingus požiūrius, dviem balsais skambant skirtingoms mintims. Skaitydami tikrai girdėsite minkštą viliojantį Ingos ir greitą užtikrintą Andriaus balsus.

  Pasitikintis savimi ir be galo populiarus sėkmės mokytojas ir socialinių tinklų žvaigždė Joris Vilkaitis blaškosi tarp moterų, ieškodamas tos vienintelės. Ir tampa Gerdos Šeputienės, godžiai gyvenimą geriančios moters, mėginančios atsigauti po patirtų tragedijų ir išdavysčių, žaidimo įrankiu.
  Kas juos suves ir kas juos išskirs? Ar žaidimas tik ir liks žaidimas?

  Meilė, išdavystė, kerštas, intrigos ir televizijos realybės šou užkulisiai susipina į viena. Inga ir Andrius žino, apie ką, kam ir kodėl rašo, tad bent jau keletas svaigių vakarų – garantuoti.


  Andrius Tapinas – vienas žinomiausių Lietuvos visuomenės veikėjų, populiarių TV ir interneto laidų „Auksinis protas" ir „Laikykitės ten" vedėjas. Trijų bestselerių – „Vilko valanda", „Maro diena" ir „Prezidentas" autorius.

  Inga Valinskienė – daugelio mylima dainininkė, per sėkmingus turus drebinanti Lietuvos arenas ir koncertų sales, filmų garsintoja, TV laidų vedėja, populiaraus šokių projekto „Šok su manimi" dalyvė.

  -------------
  Atsisiųsti - 11.5 MB

   

Share This Page