Diane Chamberlain - Tylioji sesuo (2016)

Discussion in 'eBooks LT' started by DoT, Jun 24, 2018.

 1. DoT

  DoT Super Moderator Staff Member Super Moderator

  Messages:
  1,538
  Likes Received:
  134
  Trophy Points:
  63
  [​IMG]

  Originalus pavadinimas: THE SILENT SISTER
  Leidėjas: Alma littera
  Metai: 2016
  Puslapiai: 392
  ISBN: 9786090122747
  Formatas: 14,3 x 23,5 x 3,5 cm, kieti viršeliai, PDF
  Kalba: Lietuvių
  Vertėjas: Regina Šeškuvienė


  ]Aprašymas:
  Diane Chamberlain kūriniai persmelkti paslapties ir netikrumo. Pagrindinė romanų tema yra santykiai – vyro ir moters, tėvų ir vaikų, brolių ir seserų. Rašytoja atskleidžia, kaip knygos herojai – kartu ar po vieną – kovoja su likimo siųstais išbandymais ir negandomis. Diane Chamberlain – talentinga autorė, savo romanuose nepaprastai sumaniai narpliojanti žmogiškųjų santykių temas, todėl pagrįstai lyginama su Jodi Picoult.

  „Tylioji sesuo“ – vienos šeimos drama ir neįmintų paslapčių labirintas, nustebins ir priblokš atskleista tiesa, kurios neįmanoma nuspėti iš anksto.
  Railė Makferson visą gyvenimą tikėjo, kad jos vyresnioji sesuo nusižudė dar paauglystėje. Šis įvykis turėjo įtakos vaikystėje formuojantis jos ir brolio būdo bruožams, nulėmė požiūrį į šeimą ir jos narių santykius, paveikė visą jos gyvenimą. Dabar, prabėgus daugiau nei dvidešimčiai metų, mirus tėvui, ji atvyksta į jo namus ir tvarkydamasi juose aptinka įkalčių, liudijančių, kad tai, kuo ji visą laiką tikėjo, netiesa.

  Kokią tiesą slepia tariama jos vyresnės sesers Lisos savižudybė? Kokias paslaptis ji saugo ir kas atsitiks, jeigu jos bus atskleistos? Railė bando atkapstyti tiesą ir tai, ką ji išsiaiškina, priverčia suabejoti viskuo, ką ji iki šiolei žinojo apie savo šeimą. Railei tenka spręsti, kiek praeitis gali turėti įtakos dabarčiai ir kaip vertinti atsivėrusią naują tikrovę.

  -----------------
   
  Last edited by a moderator: Oct 21, 2019

Share This Page