Julie James - Seksualiausias pasaulio vyras įkliūva (2018)

Discussion in 'eBooks LT' started by DoT, Jul 3, 2018.

 1. DoT

  DoT Super Moderator Staff Member Super Moderator

  Messages:
  1,443
  Likes Received:
  130
  Trophy Points:
  63
  [​IMG]

  Originalus pavadinimas: Just the Sexiest Man Alive
  Leidėjas: Svajonių knygos
  Metai: 2018
  Puslapiai: 336
  ISBN: 9786090303443
  Formatas: 15,5 x 24 x 3 cm, kieti viršeliai, PDF
  Kalba: Lietuvių
  Vertėjas: Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė


  Aprašymas:
  Šalta, rami, abejinga...
  Niekas neišmuša Teilorės Donovan iš vėžių. Teismo salėje ji nesileidžia bauginama priešininkų, o asmeniniame gyvenime nesileidžia skaudinama vyrų – net neištikimo buvusio sužadėtinio. Todėl kai jai skiriama neįprasta darbo užduotis: padėti vienam aktoriui ruoštis vaidmeniui rimtame teisiniame trileryje, Teilorė prisiekia nepamesti galvos dėl Holivudo garsenybės. Net jei jis – Džeisonas Endriusas, seksualiausias pasaulio vyras.
  Pasitikintis, įžymus, žavingas...
  Džeisonas Endriusas pratęs, kad moterys puola jam po kojomis. Todėl kai Teilorė Donovan jįatstumia, aktorius sutrinka. Ji nepanaši į kitas pažįstamas moteris: abejinga šlovei, iš pažiūros atspari jo žavesiui ir, kad ir kaip būtų keista, geba jam pasakyti „ne". Tiesiog puikus iššūkis. Ir kuo dažniau Teilorė jam sako „ne", tuo labiau Džeisonas įsitikina: ji jam – tobula moteris.
  „Julie James sujungia advokatų ir įžymybių pasaulius, sukurdama užburiančiai gražią istoriją. Tarp veikėjų žyrančios kibirkštys gena siužetą į priekį ir skatina skaitytojus versti knygos puslapius svaiginamu greičiu."
  RT BOOKreviews
  „Ši Julie James knyga tokia juokinga, kad kvatositės balsu... Autorė kuria labai žmogiškus veikėjus, kuriems kaip ir mums kyla bendravimo sunkumų ir tenka pasistengti, kad gautų tai, ko nori... Tai pirma mano skaityta Julie knyga, bet tikrai NE paskutinė!"
  Fallen Angel Reviews
  „Tai nuostabi istorija. Gudri, šmaikšti ir neapsakomai romantiška. Julie James veikėjus kuria pasitelkdama gerą humoro jausmą ir aštrų protą. Romane gausu ironiškų atkirčių ir šmaikščių dialogų..."
  Coffee Time Romance

  ----------------
   
  Last edited by a moderator: Jul 6, 2018

Share This Page