Kiera Cass - Atranka. 1 knyga (2013)

Discussion in 'eBooks LT' started by Agniuka, Apr 9, 2020.

  1. Agniuka

    Agniuka Well-Known Member Loyal User

    Messages:
    124
    Likes Received:
    2
    Trophy Points:
    18
    [​IMG]
    Originalus pavadinimas: The Selection
    Leidėjas: Alma littera
    Išleista: 2013
    Puslapiai: 328
    ISBN: 9786090112571
    Formatas: 21,5x14,5, kieti viršeliai, PDF
    Kalba: Lietuvių
    Vertėjas: Violeta Karpavičienė


    Aprašymas
    35 merginos, viena karūna ir konkursas, pakeisiantis jų gyvenimą
    Kai pašto dėžutėje radome laišką, mano mama patyrė ekstazę. Ji nutarė, kad visos mūsų bėdos išsisprendė, dingo amžiams. Didžiausia kliūtis jos puikiame plane buvau aš. Nelaikiau savęs itin nepaklusnia dukra, bet dabar užsispyriau.
    Aš nenorėjau tapti karališkosios šeimos nare.
    Aš nenorėjau priklausyti pirmai kastai.
    Nenorėjau nė mėginti.
    Trisdešimt penkioms merginoms Atranka yra puiki proga. Galimybė užkariauti princo Maksono širdį ir pakliūti į aukščiausią visuomenės luomą – tviskančių suknelių ir brangenybių pasaulį. Tačiau Amerika Singer visai netrokšta tapti atrinktąja. Dalyvavimas konkurse keltų grėsmę jos ir žemesnei kastai priklausančio mylimojo Aspeno slaptiems jausmams.
    Nuožmi kova dėl karūnos, o nugalėti visai netrokštanti Amerika atsiduria pačiame jos centre...
    Vos pasirodžiusi knyga tapo pasauliniu bestseleriu, pagal ją jau kuriamas filmas.
    Šiuolaikinė JAV rašytoja Kiera Cass (Kera Kas) yra baigusi Radfordo universitetą, dabar gyvena Blaksberge, Virdžinijoje, su savo šeima. Per savo gyvenimą ji yra bučiavusi apie keturiolika vaikinų. Tarp jų nebuvo nė vieno princo.

    Atsisiųsti - 1.1 MB