Kornelija - Vienišės dienoraštis, arba nuotykiai, apie kuriuos nepasakojau savo vyrui (2016)

Discussion in 'eBooks LT' started by DoT, May 19, 2017.

Tags:
  1. DoT

    DoT Super Moderator Staff Member Super Moderator

    Messages:
    1,541
    Likes Received:
    134
    Trophy Points:
    63
    [​IMG]

    Leidėjas: Alma littera
    Metai: 2016
    Puslapiai: 264
    ISBN: 9786090124901
    Formatas: 14,3 x 23,3 x 2,1 cm, minkšti viršeliai, PDF
    Kalba: Lietuvių


    Aprašymas:
    „Kartą per TV aptikusi kažkokį serialą prisiminiau, kad stalčiuje liūdi mano senas dienoraštis. Mano muilo opera. Oi ne, jokių komų, prarastų vaikų ar vestuvių su įbroliu. Ir iš antro aukšto nešokau – per patį įkarštį su vaikino pana susidūriau miegamajame. Beje, savo. O štai vaikinas buvo ne mano. Mano vaikinas mane paliko, kai, išdulkinęs krūvą prostitučių, įsimylėjo mūsų bendrakursę, kuri briliantine žaluma dažėsi vieną vietą. Patikėk, net meksikiečiai su savo muilo operomis gali slėptis po sombrerais prieš mano istoriją. Žodžiu, jei norisi šviesaus meilės jausmo virpesių, mėnesienoje trykštančios romantikos, lietuviško penkiasdešimties atspalvių pezalo, miškais ateinančio rudens, istorijų senuose dvaruose ir Turniškių vilose, šita knyga – ne tau. Bet jei geidi atsipalaiduoti ir pakikenti, jei pažįstamas išdavystės kartėlis, negrąžink knygos į lentyną, nes laikai rankose nesumeluotą mano gyvenimo klystkelių istoriją. Be nutylėjimų ir cenzūros. Net kai kurių herojų vardai nepakeisti", – Kornelija.

    Kornelija nėra rašytoja. Internetą ji naršo ieškodama ne įkvėpimo, o išpardavimų. Naktimis kepa ne bestselerius, o spurgas. Tiesiog vieną dieną ji atvėrė žurnalui COSMOPOLITAN savo slaptus užrašus ir... taip gimė „Vienišės dienoraštis". Su visais visoms vienišėms iki skausmo pažįstamais jausmais, nuopuoliais ir bandymais nenuskęsti baloje, vardu MEILĖ.

    ------------
     
    Last edited by a moderator: Jun 16, 2019