Kristina Sabaliauskaitė - Petro imperatorė (2019)

Discussion in 'eBooks LT' started by Kanka, Apr 6, 2021.

 1. Kanka

  Kanka Well-Known Member Loyal User

  Messages:
  13,502
  Likes Received:
  359
  Trophy Points:
  83
  [​IMG]

  Autorius: Kristina Sabaliauskaitė
  Pavadinimas: Petro imperatorė
  Originalus pavadinimas: -
  Leidėjas: Baltos lankos
  Metai: 2019
  ISBN-13: 9786094792212 (978-609-479-221-2)
  Puslapiai: 334
  Kalba: Lietuvių
  Vertėjas: -
  Žanras: Istorinis romanas
  Failo formatas: PDF (Skenuotas)
  Kokybė: 8/10
  Kaina: 17.99 €  Laikrodis muša devynias. Prasideda paskutinė imperatorės gyvenimo para. Iš mirštančio kūno realiuoju laiku ir pirmuoju asmeniu pasakojama Jos Istorija: kitokia nei vyrų rašytuose istorijos vadovėliuose.

  Vos penkerių likusi našlaite, jaunystėje patyrusi tarnaitės, skalbėjos, karo belaisvės, sekso vergės dalią. Tapusi lietuvių kilmės favorito Aleksandro Menšikovo slapta mylimąja, vėliau – jo geriausio bičiulio Petro I meiluže bei žmona. Tarp dviejų lietuvių ir Rusijos caro nuo pat pradžių pulsuoja įtampos kupinas meilės ir draugystės trikampis, kuris kelia nuolatinę dvejonę: kas kuo manipuliuoja, kas yra auka, kas – suvedžiotojas, o kas sąvadautojas. Ir klausimą: kokią dalią lemia galia, kas tai – pasaka ar tragedija?

  Tai pasakojimas apie Rytų ir Vakarų kultūrų, mentalitetų sandūrą vienoje toksiškoje santuokoje. Apie laiką ir prievartą. Apie psichologinę ir alkoholinę priklausomybę, skilusias ir save perkuriančias asmenybes, griaunantį karą ir nemarų grožį gimdančias svajones.

  Apie autorių:
  [​IMG]
  Menotyros mokslų daktarės rašytojos Kristinos Sabaliauskaitės naujausias istorinis romanas „Petro imperatorė" – pirma dilogijos knyga, paremta išsamiais epochos tyrimais, autentiškais šaltiniais, išlikusiais istorinių asmenybių laiškais ir atskleidžianti kultūrologinę mentalitetų istoriją.


  Reliso Grupė: WolvesCall
  Reliso Data: 2021-04-06
  Skenavo: Irmekas [WolvesCall]
  Tvarkė: Irmekas [WolvesCall]


  --------------
   
  inbox likes this.