Mary Higgins Clark - Dar pasimatysim (2018)

Discussion in 'eBooks LT' started by Kanka, Jul 15, 2020.

 1. Kanka

  Kanka Well-Known Member Loyal User

  Messages:
  11,986
  Likes Received:
  308
  Trophy Points:
  83
  [​IMG]

  Autorius: Mary Higgins Clark
  Pavadinimas: Dar pasimatysim
  Originalus pavadinimas: I'll Be Seeing You
  Leidėjas: Alma littera
  Metai: 2018
  ISBN-13: 9786090133859
  Puslapiai: 352
  Kalba: Lietuvių
  Vertėjas: Vytautas Petrukaitis (iš anglų kalbos)
  Žanras: Detektyvas
  Failo formatas: PDF (Skenuotas)
  Kokybė: 8/10
  Kaina: 14.99 €  Televizijos žinių reporterė Megan Kolins eilinę darbo dieną leidžia Niujorko ligoninėje, drauge su būriu žurnalistų laukdama naujienų apie Centriniame parke užpulto ir apiplėšto JAV senatoriaus sveikatos būklę. Tuo pat metu į ligoninę atvežama ir nežinomo užpuoliko mirtinai subadyta jauna moteris. Nusprendusi pasidomėti šia istorija Megan išvysta, kad nužudytoji yra kaip du vandens lašai panaši į ją.

  Vos prieš devynis mėnesius Megan siaubingoje automobilių avarijoje neteko mylimo tėčio, tad jos dvyne galinčios būti moters žūtis sukelia papildomų klausimų. Juo labiau kad nelaimės tyrėjai iki šiol taip ir nerado nuo Niujorko tilto į upę su automobiliu nugarmėjusio tėčio kūno, o draudimo agentūros atstovai nedviprasmiškai užsimena, kad jis paprasčiausiai suvaidino savo mirtį.

  Detektyvinis trileris „Dar pasimatysim“ – įtraukianti istorija, permainingas ir daugialypis siužetas, kibus klastos ir išdavysčių tinklas, kuriame net ir artimiausi žmonės nėra tokie, kokie dedasi.


  Mary Higgins Clark (Merė Higins Klark, g. 1927 m.) – JAV rašytoja, milžiniško populiarumo sulaukusių detektyvų autorė. Jos romanai, vertinami skaitytojų ir kritikų visame pasaulyje, nuolat patenka į skaitomiausių knygų sąrašus. Vien JAV šios autorės knygų parduota daugiau kaip 80 milijonų egzempliorių. Detektyvų karaliene vadinama Mary Higgins Clark yra daugelio prestižinių premijų laureatė, JAV detektyvų rašytojų asociacijos prezidentė, jos vardu pavadintas vienas svarbiausių apdovanojimų geriausiems šio žanro autoriams.


  Reliso Grupė: WolvesCall
  Reliso Data: 2020-07-15
  Skenavo: Irmekas [WolvesCall]
  Tvarkė: Irmekas [WolvesCall]


  -------------
  Atsisiųsti - 92.3 MB

  +3% RAR atkūrimo įrašas
   

Share This Page