Max Seeck - Raganų medžioklė (2021)

Discussion in 'eBooks LT' started by Kanka, Jan 2, 2022.

 1. Kanka

  Kanka Well-Known Member Loyal User

  Messages:
  14,542
  Likes Received:
  388
  Trophy Points:
  83
  [​IMG]

  Autorius: Max Seeck
  Pavadinimas: Raganų medžioklė
  Originalus pavadinimas: Uskollinen lukija
  Leidėjas: Baltos lankos
  Metai: 2021
  ISBN-13: 9786094793912 (978-609-479-391-2)
  Puslapiai: 432
  Kalba: Lietuvių
  Vertėjas: Urtė Liepuoniūtė (iš suomių kalbos)
  Žanras: Detektyvas, Trileris
  Failo formatas: PDF (Skenuotas)
  Kokybė: 8/10
  Kaina: 18.49 €  Romano puslapiai baigiasi, o žaidimas tik prasideda...

  Prabangiame privačių namų kvartale savo svetainėje randama negyva garsaus rašytojo žmona. Elegantiška juoda suknelė, aukštakulniai, formaliai vakarienei padengtas stalas ir... veidą iškreipusi gerokai per plati sustingusi juokdario šypsena.

  Į nusikaltimo vietą atvykusi vyriausioji inspektorė Jesika Niemi įtaria pavienio pamišėlio darbą, tačiau vos po kelių valandų radus ir antrą auką ima aiškėti, jog sutapimai neatsitiktiniai, o auka tikrai ne paskutinė. Kažkas labai kruopščiai mėgina atkurti pirmosios nužudytosios vyro romane „Raganų medžioklė" vaizduojamas kruvinas, Viduramžių kankinimus primenančias scenas.

  Inspektorei prieš akis – sudėtinga dėlionė, kurios dalimi nenoromis ji gali tapti ir pati. Slegianti, neaiškumų kupina praeitis Jesikai slenka iš paskos kaip šešėlis, vis persipindama su tyrimu, bet moteris žino tik viena: ji privalo rasti žudiką, kol šis nepasiglemžė dar vienos aukos.

  --
  Max Seeck (g. 1985) – Suomijos detektyvų ir trilerių autorius. Anksčiau dirbo rinkodaros srityje, bet nuo 2016-ųjų, kai jo debiutinė knyga buvo pripažinta geriausiu tais metais Suomijoje išleistu trileriu, užsiima tik rašymu. „Raganų medžioklė" – tarptautinis M. Seecko debiutas, „New York Times" bestseleris bei „Barnes & Noble" 2020-ųjų lapkričio mėnesio rekomendacija. Šia knyga pradedama serija, kurios pagrindinė veikėja – inspektorė Jesika Niemi.


  Reliso Grupė: WolvesCall
  Reliso Data: 2022-01-02
  Skenavo: Irmekas [WolvesCall]
  Tvarkė: Irmekas [WolvesCall]


  --------------