Pagalbos skambutis S04E06 (2016 WED-DL LT)

Discussion in 'TV series' started by Arnoldas, Oct 5, 2016.

 1. Arnoldas

  Arnoldas Warrior WolvesCall Team

  Messages:
  1,889
  Likes Received:
  328
  Trophy Points:
  83
  [​IMG]
  Metai: 2016
  Žanras: TV laida / Kriminalinis

  Aprašymas

  Šauktis medikų, ugniagesių, policijos pagalbos tenka kone kiekvienam. Kiekvienas toks skambutis – tai atskira istorija, neeilinis įvykis žmogaus ar šeimos gyvenime. Kai jis baigiasi gerai, džiaugsmo ašaros byra ne tik herojams, jų artimiesiems, medikams ir pareigūnams, bet ir visai atsitiktiniams įvykio liudytojams. Juk būna, kad net ir gelbėtojai netiki laiminga pabaiga, bet kai deda visas pastangas ekstremalioje situacijoje, įvyksta stebuklas.

  Emocijos tokiais atvejais būna įvairiausios – nuo komiškų situacijų, kai žmogaus galva įstringa skalbyklėje, iki tragiškų, sukrečiančių įvykių. Visus tuos įvykius sieja viena – kažkieno tikra gyvenimo drama. Daugelis dalykų, į kuriuos kviečiami pareigūnai arba medikai, gali nutikti bet kam, bet kada. Kai kurie įvykiai – išskirtiniai, tiesiog neįtikėtini. Laidos rengėjai stengiasi parodyti ir vienus, ir kitus.

  Laidoje „Pagalbos skambutis“ rodomi įvykiai, kai žmonės atsiduria kritinėse situacijose. Herojų, liudytojų, gelbėtojų reakcijos, išgyvenimai, vertinimai. Kartais priešistorė, o kartais prisiminimai, kaip viskas įvyko ir kuo tai baigėsi.

  Kaip tas gyvenimo dramas mato medikai ir pareigūnai? Įdomu tai, kad nors pagalbos teikimas jiems – kasdienybė, tai netampa rutina. Ir medikai, ir policininkai savaip vertina įvykius. Dažnai jie įsirėžia atminty, tampa jų gyvenimo dalimi, sukelia savas emocijas. „Pagalbos skambutyje“ – ir gelbėtojų išgyvenimai.

  LNK laidos rengėjai ne tik tiesiogiai dalyvauja medikų ar pareigūnų reiduose, važinėja į įvykio vietas, bet stengiasi pažiūrėti į įvykius plačiau. Kalbina žmones, atskleidžia jų istorijas. Kartais – dramatiškas įvykis – tai tik ledkalnio viršūnė. Visa istorija, žmonių išgyvenimai, priešistorė – kur kas ilgesnis pasakojimas. Visa tai – „Pagalbos skambutyje“ per LNK.

  Reliso Grupė: -
  Rippino: -
  Šaltinis: LNKGO

  Failo tipas: AVI
  Laiko trukmė: 00:33:47
  Video: AVC, 852x480 (16/9), 25.000 fps, 1 226 Kbps (0.120 bit/pixel)
  Audio: MP3, 48.0 KHz, 2 ch, 128 Kbps, CBR
  Kalba: Lietuvių (Originali)
  Subtitrai: Lietuvių

   
  jemelia and sPoGa like this.

Share This Page