Paulo Coelho - Nugalėtojas lieka vienas (2010)

Discussion in 'eBooks LT' started by DoT, Jun 21, 2018.

 1. DoT

  DoT Super Moderator Staff Member Super Moderator

  Messages:
  1,548
  Likes Received:
  136
  Trophy Points:
  63
  [​IMG]

  Leidėjas: Vaga
  Metai: 2010
  Puslapiai: 448
  ISBN: 9785415023035
  Versijos kodas: PT.
  Formatas: 15 x 22 cm, minkšti viršeliai, PDF
  Kalba: Lietuvių
  Vertėjas: Valdas V. Petrauskas


  Aprašymas:
  „Susigrąžinti meilę galima tik viską dėl jos paaukojus“
  Romane „Nugalėtojas lieka vienas“ Paulo Coelho grįžta prie pagrindinių romanų „Vienuolika minučių“ ir „Zahiras“ temų. Kūrinys pulsuoja intriguojančia nežinomybe ir tarsi veidrodis atspindi mūsų pasaulį, kur prabanga ir sėkmė neleidžia išgirsti širdies šnabždesio.
  Romane Paulo Coelho pasakoja apie Kanų kino festivalį – šventę, kur susirenka prabanga žėrinčio mados ir kino pasaulio įžymybės. Pinigai, valdžia ir šlovė – tai brangiausios vertybės, dėl kurių jie yra pasirengę sumokėti bet kokią kainą.
  Šioje tuštybių mugėje susitinka rusų milijonierius Igoris, Rytų mados karalius Hamidas, pagrindinio vaidmens siekianti amerikiečių aktorė Gabriela, ambicingas detektyvas Savua, trokštantis išnarplioti sudėtingiausią savo gyvenimo bylą, ir Jasminė, balansuojanti ant sėkmingos modelio karjeros pražūties lyno.

  „Negailestingas žvilgsnis į prabangos ir išrinktųjų pasaulį... Romane ieškoma ir pavojingo žudiko, ir tikrųjų dvasinių vertybių.“ - Publishers Weekly
  „Pribloškiantis kino ir madų pasaulio atspindys, kur dirbtinis žvilgesys ir ambicijos paralyžiuoja bet kokias tikras vertybes.“ - L’Hebdo

  Apie autorių
  Paulo Coelho – vienas skaitomiausių pasaulio rašytojų. Jo romanai pelnė didžiulį populiarumą, o „Alchemikas“, „Veronika ryžtasi mirti“ ir „Vienuolika minučių“ tapo pasaulyje vienomis paklausiausių knygų, išverstų į daugiau kaip 70 kalbų.

  --------------
   
  Last edited by a moderator: Oct 1, 2019

Share This Page