Sarah Lark - Maorės daina (2016)

Discussion in 'eBooks LT' started by DoT, Apr 6, 2018.

 1. DoT

  DoT Super Moderator Staff Member Super Moderator

  Messages:
  1,538
  Likes Received:
  134
  Trophy Points:
  63
  [​IMG]

  Originalus pavadinimas: Das Lied der Maori
  Leidėjas: Alma littera
  Metai: 2016
  Puslapiai: 592
  ISBN: 9786090124963
  Formatas: 14,3 x 23,5 x 4 cm, kieti viršeliai, PDF
  Kalba: Lietuvių
  Vertėjas: Danutė Šaduikienė


  Aprašymas:
  Meilė ir neapykanta, pasitikėjimas ir priešiškumas – ir dvi šeimos, likimo susietos nenutraukiamais ryšiais.
  Kura, Gvyneiros sūnaus Paulio ir jo žmonos maorės Maramos dukra, yra Kivordo fermos paveldėtoja. Tačiau pasakiško grožio ir balso merginai avininkystė visai ne prie širdies. Ji trokšta tik vieno: tapti garsia dainininke. O štai Eleinė, Rubeno ir Floretės dukra, kaip ir jos senelė Gvyn, myli šunis ir arklius, svajoja apie gyvenimą avių fermoje.

  Likimas taip susiklosto, kad abi merginos įsimyli tą patį vyriškį – Viljamą Martiną, kuris iš Airijos atplaukė į Naująją Zelandiją ieškodamas nuotykių ir ketindamas šioje šalyje įsikurti. Eleinė ir Viljamas, atrodo, tuoj žengs prie altoriaus, tačiau vyru ir žmona tampa ne juodu...

  Visi veikėjai savaip ieško laimės blaškomi gyvenimo sūkurių. Pagyvenusios šeimose abi jaunos moterys galiausiai pradeda užsidirbti linksmindamos užeigų lankytojus, mokydamosi išgyventi iš to, ką pasirinko, susiduria su sunkumais ir nusivylimais, bet kartu atranda ir vidinę stiprybę, o vėliau meilę ir laimę naujose, netikėtose vietose. Rūsčios kolonijinio gyvenimo tikrovės išmėgintos Kura su Eleine subręsta kaip dvasingos moterys, suprantančios, kad didžiausių išbandymų – ir laimę – suteikia meilė, draugystė ir šeima.

  -------------
   
  Last edited by a moderator: Jun 22, 2019

Share This Page