Zana Muhsen, Andrew Crofts - Parduotos. Sukrečianti seserų istorija (2014)

Discussion in 'eBooks LT' started by DoT, Feb 21, 2021.

 1. DoT

  DoT Super Moderator Staff Member Super Moderator

  Messages:
  1,554
  Likes Received:
  138
  Trophy Points:
  63
  [​IMG]

  Originalus pavadinimas: Sold. One Woman's Heartbreakin,g True Account of Modern Slavery
  Autorius: Zana Muhsen, Andrew Crofts
  Leidėjas: Alma littera
  Metai: 2014
  Puslapiai: 232
  ISBN: 9786090116098
  Versijos kodas: PT.
  Formatas: 14,3 x 23,5 cm, kieti viršeliai, EPUB
  Kalba: Lietuvių
  Vertėjas: Lina Būgienė


  Aprašymas:
  Knyga „Parduotos. Sukrečianti seserų istorija“ – neišgalvota istorija apie dvi seseris, savo pačių tėvo parduotas čionykščiams vyrams. Tapusios beteisėmis savo vyrų kalinėmis, jos dirba alinančius darbus ir privalo besąlygiškai paklusti šeimos galvai – vyrui. Vilties, kad atvyks artimieji gelbėti iš gimtosios Didžiosios Britanijos beveik nėra: kiekvienas smalsesnis svetimšalis, išdrįsęs įkelti koją į tenykštę žemę, paprasčiausiai dingsta be žinios.
  Penkiolikmetė Zana ir jos sesutė Nadija gimė ir užaugo Didžiojoje Britanijoje, nors jų tėvas Muthana Muhsenas – kitatautis, į Europą atvykęs iš Jemeno.
  Seserys auklėjamos pagal vakarietiškas tradicijas ir gyvena paprastą bričių mergaičių gyvenimą. Tad tėvo pasiūlymas nuvykti į egzotiškąjį Jemeną mergaitėms prilygo svajonės išsipildymui. Jos troško pamatyti neregėtąjį kraštą, žadėtus įspūdingus paplūdimius ir kupranugarius.
  Tačiau, vos tik pasiekus tolimąjį Jemeną, ilgai lauktos atostogos virsta šiurpia tragedija. Pasirodo, mergaičių tėvas savo paaugles dukteris už pinigus pardavė čionykščiams jaunikiams.
  Atsidūrusios svetimoje žemėje be dokumentų ir pinigų, jos patiria vergišką moterų dalią. Nuolat mušamos ir visiškai atskirtos nuo gimtinės, seserys gali kliautis tiktai viena kita. Kai galop atsiranda viltis ištrūkti, laisvės kaina pasirodo itin didelė...
  Jemenas – viena iš skurdžiausių pasaulio šalių, didelė dalis jo gyventojų vis dar tebegyvena viduramžius primenančiame pasaulyje. Čionykščiai vyrai ieškosi darbo užsienyje, siunčia pinigus, kad šeima galėtų prasimaitinti, o jų moterys vargsta kaimuose, slėpdamos veidus po čadromis ir iki išsekimo dirbdamos namuose.


  Atsisiųsti - 636.4 KB