Zita Čepaitė - Emigrantės dienoraštis (2012)

Discussion in 'eBooks LT' started by DoT, Nov 22, 2017.

  1. DoT

    DoT Super Moderator Staff Member Super Moderator

    Messages:
    1,541
    Likes Received:
    134
    Trophy Points:
    63
    [​IMG]

    Leidėjas: Alma littera
    Metai: 2011
    Puslapiai: 304
    ISBN: 9786090101421
    Versijos kodas: PT.
    Formatas: 14,5 x 21 cm, minkšti viršeliai, EPUB
    Kalba: Lietuvių


    Aprašymas:
    Ši knyga – tai bandymas iš vidaus atskleisti emigrantišką gyvenimą ir emigrantišką savijautą. Apie tai prabilti buvo svarbu ne vien dėl to, kad mano pačios gyvenime tirštai susikaupė emigrantiškos patirties, bet ir dėl to, kad Lietuvoje likusių akimis iš gimtojo krašto išvykę žmonės tarsi tampa kitarūšiai. Nebūtinai geresni ar blogesni, tačiau kitokie, jų gyvenimo būdas ir elgsena žadina įtarų smalsumą. Tikiuosi, kad mano knyga tą smalsumą šiek tiek patenkins.
    Ir ne tik. Tie, kas linkę emigrantus smerkti, čia ras daugybę argumentų savo požiūriui pagrįsti. Tačiau neliks apvilti ir tie, kas linkę įsigilinti ir visose gyvenimo situacijose įžvelgti pozityvių dalykų.
    Na, o aš apti, rašydama šią knygą, beviltiškai kamavausi bandydama išsiaiškinti, ar kulnis iš gimtojo krašto pajudinęs lietuvis jau nebe lietuvis. – Zita Čepaitė

    Apie autorę:
    Zita Čepaitė (g. 1957) – gerai žinoma rašytoja, žurnalistė, buvusi kultūros ministro patarėja. Kelerius pastaruosius metus ji gyvena ir dirba Londone. Nauja jos knyga pasakoja apie šiuolaikinio mūsų gyvenimo pusę, kurią mes linkę ignoruoti arba kalbėti tik kaip apie neigiamą reiškinį – emigraciją.

    ----------------
     
    Last edited by a moderator: Jul 22, 2019