John Ajvide Lindqvist - Įsileisk mane (2010)

Discussion in 'eBooks LT' started by DoT, Jun 2, 2018.

 1. DoT

  DoT Super Moderator Staff Member Super Moderator

  Messages:
  1,548
  Likes Received:
  136
  Trophy Points:
  63
  [​IMG]

  Originalus pavadinimas: Lat den ratte komma in
  Leidėjas: Obuolys
  Metai: 2010
  Puslapiai: 608
  ISBN: 9786094031052
  Formatas: 10,5 x 17 cm, minkšti viršeliai, PDF
  Kalba: Lietuvių
  Vertėjas: Virginija Jurgaitytė
  Knygų serija: Tik geriausios knygos virsta filmais


  Aprašymas:
  „Stulbinama vampyrų mito interpretacija. Pasiutusiai gera istorija“ - Kelley Armstrong, bestselerio „Haunted" autorė
  Mergaitės veidas buvo arti. Jo žvilgsnį traukė šilkinis jos skruostas. Todėl nematė, kaip jos akys pasikeitė, susiaurėjo, įgavo kitokią išraišką. Kaip pakilo viršutinė lūpa ir atidengė porą mažų balkšvų ilčių. Matė tik jos skruostą, o tuo metu, kai Eli dantys artėjo prie jo kaklo, Oskaras pakėlė ranką ir paglostė jos skruostą.
  1981 m. rudenį Blakeberge, viename nykiame Stokholmo priemiestyje, randamas paauglio lavonas visai be kraujo. Ritualinė žmogžudystė? „Ilgai lauktas kerštas“, - viliasi dvylikametis Oskaras, kasdien mokykloje kenčiantis žiaurias patyčias. Bet jo galva užimta kitkuo. Į kaimynystę atsikraustė nauja mergaitė. Keista mergaitė. Ji nėra mačiusi Rubiko kubo, bet per kelias valandas išmoko jį sudėti, nuo jos sklinda keistas mirties kvapas, ji nelanko mokyklos ir pasirodo tik vėlai vakare... Kuo baigsis keista jų draugystė? Kaip pakeis miestelį žinia, kad kažkur netoliese gyvena „kiti“?
  Romane „Įsileisk mane" nėra įprastų klišių apie vampyrus. Tai žingsnis už tviskančio auksinio ABBA stereotipo į Švedijos šešėlius, kur aibė veikėjų kovoja su savo morale.Tai pasakojimas apie žmones, gyvenančius greta nemirtingųjų, apie draugystę ir tai, kaip tampama suaugusiais.

  -------------
   
  Last edited by a moderator: Jul 7, 2019

Share This Page